INVIA BİNA TEKNOLOJİLERİ - INVIA Bina Teknolojileri | Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri

INVIA BİNA TEKNOLOJİLERİ

invia teknoloji

INVIA Bina Teknolojileri, binaların, konfor, verimlilik ve güvenlik koşullarını oluşturan elektrik, elektronik ve mekanik tesisatların otomasyonunda hizmet veren bir kuruluştur. Bina Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri, İletişim ve Görüntüleme Sistemleri ve Data Altyapı Hizmetleri ile kurum ve kuruluşlara özel çözümler getirmektedir.

INVIA Bina Teknolojilerin’de Zayıf Akım Sistemleri

INVIA Bina Teknolojileri, binaların güvenlik, verimlilik ve konforunu oluşturan teknolojilerin proje tasarım aşamasından, satış sonrası bakım hizmetlerine kadar Anahtar Teslim uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de ve Yurtdışında anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile en zorlu ve karmaşık projeleri uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklere uygun olarak tasarlamaktadır.

INVIA Bina Teknolojilerin’de Ses ve Video Sistemleri

INVIA Bina Teknolojileri, Santral, Çağrı Merkezi ve Video Konferans ihtiyaçlarını karşılamak için uçtan uca çözümler üretiyor. Ses ve Video iletiminde yıllara dayalı tecrübesiyle Analog, Dijital ve IP tabanlı Ses ve Görüntüleme Sistemlerini kurum veya kuruluşunuza projelendiriyor, kuruyor ve bakımını gerçekleştiriyor.

ÇözümlerimizSizde güçlü referanslarımız arasında yerinizi alın

Developed in conjunction with Joomla extensions.

MarkalarımızDünyaca tanınmış markalardan sertifikalı ürünler